Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Офіційний візит Митрополита Львівського і Сокальського ДИМИТРІЯ УПЦ КП до Жовківського району

e-mail Друк PDF

.IMG_8699

17 листопада відбувся офіційний візит Митрополита Львівського і Сокальського ДИМИТРІЯ , постійного члена Священного Синоду, голови Синодального управління у справах духовної освіти в Україні УПЦ КП до Жовківського району.
В заходах приймали участь: секретар Львівсько-Сокальської єпархії, обласний благочинний митрофорний протоієрей Володимир Бачинський;

IMG_8635

Благочинний у Жовківського благочиння  – митрофорний  протоієрей,  депутат Жовківської районної ради Стефан Кіндрат; перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації - Юрій Демчишин; голова фракції, депутат Жовківської районної ради - Ігор Кузьмін та духовенство УПЦ КП Жовківського Благочиння.

IMG_8637

IMG_8646

На офіційній зустрічі в Жовківській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Демчишин, Владика Димитрій та присутні обговорили питання християнського виховання молоді, відносин між різними релігійними конфесіями в районі, стан сакральних споруд, повсякденного життя Жовківського Благочиння та релігійних громад Української Православної Церкви Київського Патріархату.

IMG_8647

Митрополит Димитрій висловив свою щиру подяку першому заступнику голови Жовківської райдержадміністрації Юрію Демчишину за міжконфесійний мир, спокій та толерантне ставлення влади до всіх релігійних громад в районі.

Владика розповів присутнім про хід перемовин між Української Православною Церквою Київського Патріархату та Української Автокефальною Православною Церквою, як керівник робочої групи з перемовин. Митрополит Димитрій закликав благочинних та владу всіляко підтримувати процес майбутнього єднання УПЦ КП та УАПЦ на Львівщині.

Також було обговорено ряд питань суспільно-громадського життя району.

Митрополит Димитрій повідомив присутніх про візит до Львівської єпархії 3-5 грудня цьго року Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та ознайомив благочинних і представників влади району з планом заходів, пов’язаний із візитом предстоятеля Церкви.

Владика виголосив офіційне запрошення від Львівсько-Сокальської єпархії першому заступнику голови Жовківської райдержадміністрації -  Юрію Демчишину; голові фракції, депутату Жовківської районної ради - Ігорю Кузьміну та голові міста Рава Руська – Ірині Верещук прийняти участь в запланованих заходах, які відбудуться під час візиту Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії 3-5 грудня цього року.

Делегація відвідала с. Заглина, що на Жовківщині, де Митрополит Димитрій з присутніми помолився біля Святого джерела Діви Марії, поспілкувався з мирянами різних конфесій та духовенством Жовківського благочиння УПЦ КП.

IMG_8663

IMG_8664

IMG_8667

IMG_8670

IMG_8671

IMG_8674

IMG_8667

IMG_8678

IMG_8680

IMG_8699

IMG_8694

IMG_8695

IMG_8696

Візит було завершено в м.Рава Руська, де відбулась робоча зустріч Владики з міським головою Рава Руської – Іриною Верещук.

IMG_8707

Програма візиту Патріарха Філарета до Львівської єпархії

3 грудня 2011 р., субота

13:00 — Зустріч на кордоні Рівненської та Львівської областей
15:00 — Прибуття до Львова і поселення у готелі.
17:00 — Святкове всенічне бдіння у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова

4 грудня 2011 р., неділя, свято Введення в храм Пресвятої Богородиці
11:00 — Святкова Божественна Літургія
13:30 — Урочисте прийняття
17:00 — Вечірнє Богослужіння з читанням акафисту до Божої Матері у с. Жовтанці, Кам’янко-Бузького благочиння

5 грудня 2011 р., понеділок
10:00 – Зустріч із представниками обласної та міської гілок влади
12:00 – Від’їзд до Києва

Довідка:

Митрополит Львівський і Сокальський ДИМИТРІЙ (в миру Вадим Миколайович Рудюк) народився 13 листопада 1971 року в селі Криворудка, Красилівського району, Хмельницької області в селянській сім’ї. Після успішного закінчення середньої школи в 1989 році поступив на історичний факультет Київського Державного Університету (тепер Національного) імені Тараса Шевченка, який закінчив в 1994 році. Будучи студентом університету, став нести послух іподиякона митрополита Київського Філарета (нині Святійшого Патріарха) у Володимирському кафедральному соборі.

19 червня 1994 року Митрополитом Київським Філаретом був рукоположений в сан диякона, а 22 січня 1995 року в сан ієрея і призначений штатним священиком Володимирського кафедрального собору. До дня Святої Пасхи 1995 року митрополитом Київським Філаретом нагороджений наперсним хрестом. Водночас призначається викладачем історії України і Української Православної Церкви в Київській Духовній Академії і Семінарії.

З жовтня 1995 року преосвященним Даниїлом (Чокалюком), єпископом Вишгородським (нині покійним митрополитом Рівненським і Острозьким), пострижений в чернецтво у Свято-Михайлівському Золотоверхому чоловічому монастирі з іменем Димитрій на честь святителя Димитрія, митрополита Ростовського і призначений секретарем Патріарха Київського і всієї Руси-України.

До Дня Святої Пасхи Святійшим Патріархом Філаретом возведений в сан ігумена. Призначається головним редактором журналу „Православний вісник”. У грудні 1999 року рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату і постановою Святійшого Патріарха призначений головою Видавничого відділу.

31 січня 2000 року указом Святійшого Патріарха призначений намісником Свято-Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря. Того ж року до Дня Святої Пасхи возведений в сан архимандрита. В 1997 році закінчив Київську Духовну Семінарію, а в 2000 році Київську Духовну Академію і за написання дисертації „Основи автокефалії Української Православної Церкви” Вченою Радою КДА присвоєно вчений ступінь кандидата богословських наук.

6 липня 2000 року постановою Священного Синоду і рішенням Святійшого Патріарха призначений ректором Київської Духовної Академії і Семінарії. 16 липня 2000 року у Володимирському кафедральному патріаршому соборі Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, митрополитом Львівським і Сокальським Андрієм, митрополитом Луцьким і Волинським Яковом, архиєпископом Чернівецьким і Кіцманським Варлаамом, єпископом Білоцерківським Олександром і єпископом Чернігівським і Ніжинським Никоном хіротонісований в сан єпископа Переяслав-Хмельницького, вікарія Київської єпархії.

22 січня 2004 року піднесений до сану архиєпископа.

21 січня 2009 року піднесений до сану митрополита.

21 жовтня 2009 року рішенням Cвященного Синоду УПЦ Київського Патріархату призначений митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Бориспільським, керуючим новоствореною Переяслав-Хмельницькою єпархією, а також постійним членом Священного Синоду. У зв’язку з цим звільнений від обов’язків намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва.

Митрополит Димитрій (Рудюк) бере активну участь у церковному, громадському житті держави. Є учасником багатьох наукових конференцій і автором праць на церковно-історичну та богословську тематику.

Нагороджений державними нагородами - орденом «За заслуги» ІІ і III ступенів, відзнакою Фонду Андрія Первозданного та відзнаками «Українського народного посольства».

Удостоєний церковних нагород: Ордену святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня та Ордену Юрія Переможця (14.12.2006 р.).

У зв’язку зі смертю митрополита Львівського і Сокальського Андрія, рішенням Священного Синоду УПЦ КП від 27 липня 2010 року призначений керуючим Львівсько-Сокальською єпархією, звільнивши його від керівництва Переяслав-Хмельницькою і Бориспільською єпархією та Київською православною богословською академією.

Митрополит Димитрій залишився головою Учбового комітету та постійним членом Священного Синоду.

 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Випадкове зображення

rda_p14.jpg

 

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counter Сьогодні 48
mod_vvisit_counter Вчора 366
mod_vvisit_counter Цього тижня 414
mod_vvisit_counter Минулого тижня 2287
mod_vvisit_counter Цього місяця 6671
mod_vvisit_counter Минулого місяця 10473
mod_vvisit_counter Всього 274718

Корисні посилання

Президент України

Урядовий портал

drv_baner2

Гаряча лінія Жовківської РДА

(252) 61 720
(252) 21 432