Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

серп.09

Творча зустріч у "Росинці"

e-mail Друк PDF

.T T rosunka 07082013 1

7 серпня районний дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» відвідали письменники, поети та літературознавці із Львівської області, а саме: Оксана Думанська – письменниця та поетеса; Надія Хомишин – завідувач дитячої бібліотеки м. Жовкви; Леся Клепач – бібліотекар; Світлана Ковальчук – вчитель ЗОШ с. Сопошин, поетеса.

Детальніше...
 
серп.09

Людмила Бобель провела апаратну нараду

e-mail Друк PDF

.N VD RA 01082013

7 серпня керівник апарату райдержадміністрації Людмила Бобель взяла участь у нараді із заступниками голів – керівниками апаратів та начальниками організаційних відділів райдержадміністрацій за участю заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації В. Гураля. Відтак, 8 серпня поточного року, Л. Бобель за підсумками засідання в облдержадміністрації, провела апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів РДА.

Детальніше...
 
серп.09

У Львівській ОДА обговорено ситуацію з питань пожежної безпеки в екосистемах області

e-mail Друк PDF
.

8 серпня відбулося засідання обласного Штабу для координації дій щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2013 році під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Бахмацького.

Детальніше...
 
серп.09

Голова ЛОДА запропонував передати функції із реєстрації новозбудованого житла органам місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF
.

“Потрібно створити механізм, який би спонукав людей у сільських місцевостях вводити в експлуатацію зведені будівлі та господарські приміщення”. Про це В.Шемчук заявив сьогодні, 8 серпня, на засіданні Колегії Львівської ОДА під час обговорення питання введення в експлуатацію уже збудованих та заселених будівель.

Детальніше...
 
серп.09

Хід жнив у районі

e-mail Друк PDF

.Gnuva 2013 11

Хід проведення жнив по всіх категоріях господарств Жовківського району станом на 09.08.2013 р.:

Детальніше...
 
серп.09

Сплачені кошти у 2013 році як податок на нерухомість можуть бути безперешкодно повернуті

e-mail Друк PDF

.images 035PD

5 серпня 2013 року набув  чинності Закон України від 4 липня 2013 року №403-VІІ, яким внесено зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо адміністрування податку на нерухомість. Перераховані цьогоріч кошти за оподаткування житла можуть бути повернуті, або зараховані, як сплачений податок на нерухомість у 2014 році.

Детальніше...
 
серп.08

" Усі державні установи області повинні бути доступними для людей із особливими потребами", - В. Шемчук

e-mail Друк PDF
 
 

.Голова Львівської облдержадміністрації наголосив на важливості безперешкодного пересування людей із особливими потребами в усі державні установи області. Про це Віктор Шемчук зазначив під час засідання Колегії облдержадміністрації.

Детальніше...
 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Випадкове зображення

rda_p08.jpg

 

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counter Сьогодні 47
mod_vvisit_counter Вчора 366
mod_vvisit_counter Цього тижня 413
mod_vvisit_counter Минулого тижня 2287
mod_vvisit_counter Цього місяця 6670
mod_vvisit_counter Минулого місяця 10473
mod_vvisit_counter Всього 274717

На даний момент 23 гостей на сайті

Корисні посилання

Президент України

Урядовий портал

drv_baner2

Гаряча лінія Жовківської РДА

(252) 61 720
(252) 21 432