Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

серп.14

На Жовківщині будується гірськолижний комплекс

e-mail Друк PDF

.10300679 acb163a Kr1

Згідно розпорядження Жовківської районної державної адміністрації від 2 серпня 2013 року № 285 «Про затвердження проекту детального плану території для будівництва гірськолижного комплексу на північному схилі гори Чернеча на території Крехівської сільської ради (за межами населеного пункту)» та відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» на клопотання ДП «Виробничо-сервісний центр Міністерства доходів і зборів України у Львівській області», затверджено детальний план території для будівництва гірськолижного комплексу на північному схилі гори Чернеча на території Крехівської сільської ради (за межами населеного пункту) площею 4,27 га. 

Детальніше...
 
серп.14

Сільськогосподарські ярмарки - можливість придбати продукцію за цінами виробника

e-mail Друк PDF

.N APR Jarmarok 13082013

14 серпня заступник голови Жовківської РДА Володимир Босий заслухав працівників управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, а саме: Галину Кітинську - заступника голови управління агропромислового розвитку; Андрія Сухораба – начальника відділу АПР; Юрія Литвина – головного спеціаліста управління АПР, які доповіли про організацію та проведення ярмарків у районі.

Детальніше...
 
серп.14

Богдан Матолич доручив керівникам місцевих органів влади вжити заходи для недопущення невиконання розрахункових показників за доходами до місцевих бюджетів

e-mail Друк PDF
.

13 серпня у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань погашення податкового боргу, мобілізації надходжень до бюджетів усіх рівнів та ефективного використання бюджетних коштів під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Матолича.

Детальніше...
 
серп.14

На Львівщині збільшиться розмір допомоги на дітей із малозабезпечених сімей

e-mail Друк PDF
.

З 1 жовтня 2013 року збільшиться рівень забезпечення прожиткового мінімуму для дітей із малозабезпечених сімей на 80%, а з 1 грудня – 90%, – про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк.

Детальніше...
 
серп.14

Триває підготовка до нового 2013/2014 навчального року

e-mail Друк PDF

.1371548313Shool 1

13 серпня заступник голови райдержадміністрації Володимир Босий, на виконання розпорядження Жовківської РДА від 12 серпня 2013 року № 289 «Про організацію перевірки стану готовності навчальних закладів та установ освіти до нового 2013/2014 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період», провів засідання робочих комісій із представників служб, управлінь району, представників органів місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
серп.14

Голова Львівської ОДА проінспектував будівництво дороги до пункту пропуску через державний кордон України “Грушів-Будомеж”

e-mail Друк PDF
.

В рамках робочої поїздки у Яворівський район голова облдержадміністрації Віктор Шемчук оглянув основні під’їзні шляхи до ділянки дороги, де уже 1 грудня 2013 року планується відкриття нового міжнародного автомобільного  пункту пропуску через державний кордон України.

Детальніше...
 
серп.13

У Жовківському замку експонуватимуть крилатого гусара

e-mail Друк PDF

.gusarhp5 kr

У музеї «Жовківський замок», учасники щорічної мистецької акції «Серпневі зустрічі» матимуть нагоду побачити реконструкцію обладунку Летючого (Крилатого) гусара – воїна елітної частини польської кавалерії, що спеціалізувалася на «проломуванні» бойових порядків ворожої кінноти або піхоти концентрованим кавалерійським ударом.

 


Детальніше...
 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Випадкове зображення

rda_p06.jpg

 

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counter Сьогодні 48
mod_vvisit_counter Вчора 366
mod_vvisit_counter Цього тижня 414
mod_vvisit_counter Минулого тижня 2287
mod_vvisit_counter Цього місяця 6671
mod_vvisit_counter Минулого місяця 10473
mod_vvisit_counter Всього 274718

На даний момент 34 гостей на сайті

Корисні посилання

Президент України

Урядовий портал

drv_baner2

Гаряча лінія Жовківської РДА

(252) 61 720
(252) 21 432