Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

серп.15

Перевіряються заклади освіти району

e-mail Друк PDF

.Rem shool 15082013 1

14 серпня заступник голови райдержадміністрації Володимир Босий, на виконання розпорядження Жовківської РДА від 12 серпня 2013 року № 289 «Про організацію перевірки стану готовності навчальних закладів та установ освіти до нового 2013/2014 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період», як керівник робочої комісії з перевірки навчальних закладів району, здійснив об’їзд закладів освіти у селах Погарисько, Кам’яна Гора, Замок та селища Магерів.

Детальніше...
 
серп.15

Розпорядження голови Жовківської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

.Розпорядження від 12 серпня 2013 року № 289 "Про організацію перевірки стану готовності навчальних закладів та установ освіти до нового 2013/2014 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період"

 
серп.15

26-28 серпня у Жовкві буде проведено Міжнародну наукову конференцію

e-mail Друк PDF

.Zhovkivskij ZAMOK 1

Місце проведення: пл. Вічева, 2 ЗАМОК, вхід зі сторони парку, 80300. Музей «Жовківський замок» Львівської національної галереї мистецтв запрошує музейних працівників та науковців-музеєзнавців взяти участь у Міжнародній науковій конференції «ЖОВКІВСЬКІ ЧИТАННЯ 2013»

Обговорення буде проводитися в таких напрямках:

Детальніше...
 
серп.15

Праця без оформлення трудових відносин – порушення прав людини та втрата соціальних гарантій

e-mail Друк PDF

.Zhov DPI 12082013 1

Нелегальна праця людини веде до порушення її прав, втрати таким працівником соціальних гарантій, страхового стажу і соціальних виплат в разі захворювання чи виходу на пенсію.

Детальніше...
 
серп.15

Єдиний податок і соціальний внесок: сплата за час відпустки

e-mail Друк PDF

.Zhov DPI 12082013 1

Платниками єдиного внеску є фізичні особи — підприємці, у тому чис­лі ті, що обрали спрощену систе­му оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у про­вадженні  ними підприємницької діяльності (ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-УІ «Про збір та облік єдино­го внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»).

Детальніше...
 
серп.15

“Львівщина зацікавлена у співпраці із великими Лоу-кост компаніями”, – Віктор Шемчук

e-mail Друк PDF
.

Голова Львівської обласної державної адміністрації 14 серпня зустрівся із генеральним директором авіакомпанії “Візз Ейр Україна” Акошем Бушом та генеральним директором Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Романом Гонтаревим. Основною темою для зустрічі стало розширення напрямків авіасполучення між Львовом та іншими містами Європи та країн СНД.

Детальніше...
 
серп.15

Віктор Шемчук зустрівся із керівниками банківських установ

e-mail Друк PDF
.

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів нараду із представниками банківського сектору у Львівській області. Зокрема під час зустрічі, обговорили нагальні проблеми, які виникають у роботі фінансових установ, а також шляхи їх вирішення.

Детальніше...
 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Випадкове зображення

rda_p12.jpg

 

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counter Сьогодні 48
mod_vvisit_counter Вчора 366
mod_vvisit_counter Цього тижня 414
mod_vvisit_counter Минулого тижня 2287
mod_vvisit_counter Цього місяця 6671
mod_vvisit_counter Минулого місяця 10473
mod_vvisit_counter Всього 274718

На даний момент 45 гостей на сайті

Корисні посилання

Президент України

Урядовий портал

drv_baner2

Гаряча лінія Жовківської РДА

(252) 61 720
(252) 21 432